"Muammer Kaddafi" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
k
değişiklik özeti yok
k
 
* Aslında bizim boş konuşmalara harcayacak zamanımız olmamalı. Bizi kıskanıyorlar. Hepimiz Müslümanız. Hepimiz Peygamber'e inanıyoruz.
 
* Bu Müslümanlara, özellikle de Libya halkına karşı verilen bir haçlı savaşı. Libya halkını korkutacaklarını düşünüyorlar. Bunlar sadece teröristçe yaklaşımlar ve sadece karadaki güçler zafer kazanacak.
 
* Çocuklar silahları aldıklarında mutlu oluyor, bu da Libya’yı karıştırıyor. İşte olan biten bu.
 
* İç karışıklıktan Usame Bin Ladin sorumlu. Bu eylemlerde tamamen genç insanlar sömürülüyor. Gençler uyuşturucu hap alıp sokağa dökülüyor. Bin Ladin daha önce de gençleri sömüreceğini söylemiş bir kişi.
 
* Koalisyon güçlerinin kaybetmesi kaçınılmaz. Halkın teslim olmasını sağlayamayacaklar. Halkın tümü silahlandı. Eğer bize karşı saldırganlığınızı devam ettirirseniz, sizinle savaşacağız.
 
* Küçük bir ABD eyaletinden gelen Bill Clinton kötü bir insan olmadığı gibi herhangi bir düşmanlık duygusu da beslemiyor.
:''(1997)''
 
* Libya'ya karşı gelen herkes idam edilecek.
 
* Mantıklı hiçbir insan yönetimine karşı protestolara katılmaz.
 
* Sizler teröristsiniz. Sizi davet etmeyen bir halkla savaşıyorsunuz. Libya düşmanların gözünde cehenneme döndü. Bu adaletsiz bir saldırı. Topraklarımızı terk etmeyeceğiz ve onu özgürleştireceğiz… ABD, Fransa ve İngiltere veya koalisyon güçlerinin petrolümüzden yararlanmalarına izin vermeyeceğiz. Başarısız olacaksınız. Biz korkmuyoruz. Zaferimiz kaçınılmaz.
 
* [[Türkiye]]'nin geleceği NATO üyesi olmakta değildir, Kürtlere eziyet etmekte değildir. Siyonist İsrail ile ilişki içersindesiniz...
:''(1996 yılında dönemin Başbakanı Necmettin Erbakan'ı Trablus'ta konuk ettiği sırada söylediği söz)''
 
* Türkiye [[irade]]sini kaybetmiştir ve işgal altındadır.
:''(1996)''
 
* Türkiye'de hak isteyen Kürtler var, bağımsız bir devlet kurmak istiyorlar. Senelerdir Türk ordusu Kürtlerle savaşıyor. Niye Türkiye’nin askeri hava sahası kapatılmıyor, ne ABD ne de Avrupa bununla ilgili karar çıkarıyor. Neden?
 
*Pis fareler !
''Libya'da isyancılara sesleniyor''
 
*Ben ölmedim ve Trablusgarp'ta bulunuyorum. Başıboş köpeklerin dediklerine inanmayın!
''Trablusgarp'ta yandaşlarına sesleniyor - Şubat 2011''
* Evlatlarım ben sizin babanızım. Siz neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyorsunuz. Bu yaptığınız haramdır. Haram nedir bilmiyor musunuz? {{Son sözleri}}
 
* Evlatlarım ben sizin babanızım. Siz neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyorsunuz. Bu yaptığınız haramdır. Haram nedir bilmiyor musunuz? {{Son sözleri}}
 
 
 
{{vikipedi}}
 
 
[[Kategori:Kişiler-M]]
1.385

değişiklik

Gezinti menüsü