"Muammer Kaddafi" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
165 bayt kaldırıldı ,  9 yıl önce
k
değişiklik özeti yok
k
* Koalisyon güçlerinin kaybetmesi kaçınılmaz. Halkın teslim olmasını sağlayamayacaklar. Halkın tümü silahlandı. Eğer bize karşı saldırganlığınızı devam ettirirseniz, sizinle savaşacağız.
 
* Küçük bir ABD eyaletinden gelen Bill Clinton kötü bir insan olmadığı gibi herhangi bir düşmanlık duygusu da beslemiyor.
:''(1997)''
 
* Libya'ya karşı gelen herkes idam edilecek.
* Sizler teröristsiniz. Sizi davet etmeyen bir halkla savaşıyorsunuz. Libya düşmanların gözünde cehenneme döndü. Bu adaletsiz bir saldırı. Topraklarımızı terk etmeyeceğiz ve onu özgürleştireceğiz… ABD, Fransa ve İngiltere veya koalisyon güçlerinin petrolümüzden yararlanmalarına izin vermeyeceğiz. Başarısız olacaksınız. Biz korkmuyoruz. Zaferimiz kaçınılmaz.
 
*Yüce Türkler kardeşimiz. Tarihimiz bir. Yüzlerce yıl birlikte yaşamışız. Hepimiz Osmanlı’yız, tarihimiz bu, bundan kurtulamayız.
 
<!--(İçerik kontrol edilmeli.)
* Türkiye'nin geleceği NATO üyesi olmakta değildir, Kürtlere eziyet etmekte değildir. Siyonist İsrail ile ilişki içersindesiniz...
:''(1996 yılında dönemin Başbakanı Necmettin Erbakan'ı Trablus'ta konuk ettiği sırada söylediği söz)''
 
* Türkiye'de hak isteyen Kürtler var, bağımsız bir devlet kurmak istiyorlar. Senelerdir Türk ordusu Kürtlerle savaşıyor. Niye Türkiye’nin askeri hava sahası kapatılmıyor, ne ABD ne de Avrupa bununla ilgili karar çıkarıyor. Neden?
 
-->
 
 
13.185

değişiklik

Gezinti menüsü