Hayko Cepkin: Revizyonlar arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
828 bayt kaldırıldı ,  11 yıl önce
düzenleme özeti yok
[kontrol edilmemiş revizyon][kontrol edilmemiş revizyon]
Değişiklik özeti yok
Değişiklik özeti yok
* Her geçen gün daha da büyüyoruz! İşte! Gururumuzun tablosunu seyrediyoruz! Her gittiğimiz yerde, her geçen gün; daha da çoğalıyoruz! Bizleri takip eden herkese sonsuz teşekkürler. Daha da iyilerinde, her zaman daha iyilerinde! Her şey bizler için! İyilik için! İyiliği unutmayın. Sonuna kadar! Sonuna kadar! Daha iyilerinde görüşmek üzere. Çok sağolun. ''([[Rock'n Coke]] festivali kapsamında konser bitiminde)''
* Aralık rolling stone dergisinde hangi partiye oy verdiğini açıklarken;
 
r: oy verdin mi?
 
hc: verdim.
 
r: seçim sonuçları seni şaşırttı mı?
 
hc: neyse o oldu. çok doğruydu bence.
 
r: doğruluktan kastın?
 
hc: çünkü başka yok. kime verecektin? bağımsız adaylar vardı, orada alternatifler vardır. onun dışında akp'yi alt edebilecek bir parti maalesef yoktu.
 
r: muhalefete inanmıyorsun.
 
hc: muhalefet diye bir şey yok. onu için haritada gösterdikleri zaman sapsarı olması çok normal geldi bana. büyük bir sürpriz olmadı. muhalefet için sürpriz oldu.eğer çok inandılarsa kendilerine. akp iktidarı da elinden geldiğince ekonomik bir şeyler yapmaya çalışıyor. gerçi piyasaya yansımış tarafı yok. küçük esnaf zor durumda, vs. ama daha sistemli çalıştıklarını söyleyebilirim. daha sistemli çalıştıkları için kazandılar ve başardılar.
 
* Kişilere özel müzik yapmıyorum. Ben kendime has bir müzik yapıyorum. Ve önce kendim dinliyorum, kendim onay verdikten sonra bunu sana sunuyorum. Sunduğum insanların içinden, beğenenler ve beğenmeyenler olacaktır. Beğenmeyenler, dinlememekte çok fazlasıyla özgürdür. Çenelerini kapatmak durumundalar. Çünkü dinleyenlerin de sinirini bozmak zorunda değiller.
* Farklı görünsek de aynı şeyleri anlatıyor ve yaşıyoruz.
Anonim kullanıcı

Gezinti menüsü