Kullanıcı mesaj:Vito Genovese: Revizyonlar arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
(95.70.159.119 adlı kullanıcıya ait olan 2011-04-13 09:16:27 tarihli ve 61996 sayılı sürümden önceki sürüm geri getirildi.)
== Başvurum hakkındaki yorumunuz ==
 
'''Yöneticiler sayfasına attığınız mesaj:'''''<br>Arya BehkamAmfetamin'ınin yönetici olarak faydalı olacağına inanmıyorum. Katkıları çoğunlukla akedemik olma kaygısından uzak köşe yazıları hissi uyandırmaktadır. Ve ayrıca kişisel sayfasına ulaştığınızda Ermenilik üzerinden siyaset yaptığını göreceksiniz. Wikipedi'ye bırakın yöneticiliğin, sıradan bir üyeliğin, siyasi kaygılar doğrultusunda devamına müsahama gösterilemez. Kürtlük; Türklük; İngilizlik; Almanlık... için de durum aynıdır.--Vito Genovese''
 
 
Satırından nasıl oldu da "ermeni" kelimesi çıktı veya nasıl bir siyasi kaygı taşıdığımı da çok merak ediyorum. Yok eğer derdiniz "<<Ne Mutlu Türküm Diyene>>" sözü ise; bu söz ile ilgili başka kurumlara başvurmalısınız.
 
Not: Buraya yönetici olmak bana bir şey kazandırmayacak, bu siteye bir şeyler kazandıracak. Yok eğer siz derseniz ki: "Şu kişi olsun yönetici, o bu işi çok daha iyi yapar." buyursun, başvursun. Ben kullanıcı olarak en doğal hakkımı kullandım ve başvurdum. Kabul edip etmemelerine bir yorum yapamam. --[[Kullanıcı:Amfetamin|Arya BehkamAmfetamin]] 16:40, 9 Nisan 2007 (UTC)
 
----
439

düzenleme

Gezinti menüsü