Kullanıcı mesaj:Vito Genovese: Revizyonlar arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
düzenleme özeti yok
kDeğişiklik özeti yok
Değişiklik özeti yok
Diyorum ki, sitenin tek hizmetlisi benim. Ama benim bilgim sayfaları düzenlemek,silmek, oluşturmak veya kullanıcılarla ilgilenmek seviyesinde kalıyor. Ayrıca ben bir 11.sınıf öğrencisiyim... Okuldan dolayı bakamayabiliyorum.
Gel senide yapalım, bazı şeyleri bana danışmadan rahatça yaparsın. Zaman kazanırız, vikisöz gelişir...--[[User:Feyyaztiftik|'''<font color="#3300ff">Feyyaz</font>''']][[User Talk:Feyyaztiftik|<font color="#3300ff"><sup>'''MesajAtın'''</sup></font>]] 10:08, 13 Mart 2011 (UTC)
----
Merhaba Vito,
Dediklerini anlıyorum. Şuan vikisöz'e yaptıklarımın hiçbirini başka hiçbir vikide yapmadım, yapamamda. Buraya Hizmetli olmamın sebebi ise buraya değer vermem... Şuan yanlış hatırlamıyorsam sayfa sayısında ilk 10daydık...
Neyse, şunu demek istiyorum, vikisöz kullanıcıları vikisöze değer vermiyor. Bir söz ekleyim yada bir hata düzelteyim demiyor. Bir yanlışlığı yada mesajı şikayet edeyim demiyor.
Bir süre önce aklımdan bir fikir geçmişti... Sana açıklayım: Anasayfada duyuru yayınlayalım, vikisözü yenilemeye yönelik gönüllüler aranıyor diye. Kişileri bulduktan sonra kararlar alıp, yapmamız gerekenleri organize edelim.
Benim teknik bilgim çok kısıtlı. Ben geçici çoban gibi birşeyim, ne tam çobanım ne de değilim... :))
Evet, sanırım anlatabildim :)))
--[[User:Feyyaztiftik|'''<font color="#3300ff">Feyyaz</font>''']][[User Talk:Feyyaztiftik|<font color="#3300ff"><sup>'''MesajAtın'''</sup></font>]] 14:54, 14 Mart 2011 (UTC)
3.254

düzenleme

Gezinti menüsü