"Kullanıcı mesaj:Nosferatü" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
(→‎Replikler: +yanıt.)
(→‎Replikler: +rica.)
Merhaba Nosferatü. [[Dexter]] maddesi içeriğinin dizinin senaryosunda yer alan repliklerden oluştuğu için telifli olduğunu düşünüyorum. Tartışma sayfasına not yazıp sil etiketi koymuştum ama yorum yapan ya da silen olmamış. Acaba gözden kaçırdığım bir şey mi var? Teşekkürler. --[[Kullanıcı:Yabancı|<font color="OrangeRed">'''Yabancı'''</font>]][[Kullanıcı mesaj:Yabancı|<sup><font color="#000080">''msj''</font></sup>]] 16:08, 24 Nisan 2009 (UTC)
:Yok, bir yerden kopyala yapıştır yapıldığına ilişkin bir veri yok elimde. Doğrudan senaryo kapsamında sözler olduğu için telifli olduğunu düşünüyorum. Buradaki kısa alıntılar kim tarafından eklenmiş olursa olsun telifli olmaktan çıkarmaz bu içeriği. Açıkçası mantığı anlamakta güçlük çekiyorum :) Birilerinin senaryo üzerinde telif hakkı varsa, biz oradan alıntıları buraya aktarıp GÖBL ile lisansladığımızda telif ihlali yapmış olmuyor muyuz? Bir türlü aklıma yatmıyor, acaba ben mi yanılıyorum? Açıklayabilirsen sevinirim. Teşekkürler. --[[Kullanıcı:Yabancı|<font color="OrangeRed">'''Yabancı'''</font>]][[Kullanıcı mesaj:Yabancı|<sup><font color="#000080">''msj''</font></sup>]] 08:02, 25 Nisan 2009 (UTC)
::Bir de, burada da monobook kullanılıyor mu? Eğer öyleyse bana bir monobook sayfası oluşturman mümkün mü? Çok oluyorum ama :) --[[Kullanıcı:Yabancı|<font color="OrangeRed">'''Yabancı'''</font>]][[Kullanıcı mesaj:Yabancı|<sup><font color="#000080">''msj''</font></sup>]] 08:06, 25 Nisan 2009 (UTC)
41

değişiklik

Gezinti menüsü