"Can Dostum" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
(resim eklendi)
*''(Will'e)'' Belki sen de büyük bir fırtınanın ortasındasındır. Dalgalar küçük kayığının üzerinden geçiyordur. Küreklerin kırılmak üzere...Belki de yapman gereken kayıktan inmek.
*''(Will'e)'' Sana [[kadın]]ları sorsam neleri sevdiğin hakkında bir sürü şey sayarsın. Belki bir iki kere yatmışsındır da. Ama bir kadının yanında uyanmanın ve mutlu olmanın ne olduğunu söyleyemezsin. Sana savaşı sorsam [[Shakespeare]]'den bahsedersin değil mi? Ama hiç [[savaş]] görmedin. En yakın dostunun kafası kucağında son nefesini verirken sana nasıl baktığını görmedin. Sana aşkı sorsam sonelerden alıntı yapacaksın. Ama bir kadının karşısında hiç tamamen savunmasız kalmadın. Sana gözleriyle hükmedecek birini görmedin. Tanrı'nın seni cehennemden kurtarması için indirdiği melek olduğunu hiç düşünmedin. Onun meleği olmak nasıl bir şey bunu da bilmiyorsun. Bir aşkı sonsuza dek paylaşmayı...
*''(Gerald'a Will hakkında düşüncelerini anlatıyor)'' Çünkü başına gelen ilk şey onu sevmesi gereken kişiler tarafından terk edilmek oldu. İnsanları kendisine yaklaşmaya fırsat vermeden uzaklaştırıyor. Buna savunma mekanizması denir.
* Aşk hiç bir zaman pişmanlık duymamaktır.
 
==Diyaloglar==
:'''Skylar:''' [[Baba]]m 13 yaşımdayken öldü ve bu [[para]] bana miras kaldı. Her sabah uyandığımda geri verebilmeyi ne kadar istediğimi bilemezsin. Onunla bir gün daha geçirmek için bütün paramı hiç düşünmez verirdim. Ama yapamam. Bu benim hayatım ve yaşamak zorundayım. Yani tek korkan sen değilsin.
Anonim kullanıcı

Gezinti menüsü