"Adolf Hitler" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
312 bayt kaldırıldı ,  2 ay önce
Son değişiklik reddedilerek DrArdeN sürümüne (175781) tarafından geri dönüldü: Bu söz öncesi ve sonrasıyla var: "Eğer Alman halkını, tarımda ve sanayide kendi azminde, kendi cesaretinde ve kendi sabrında yükseltebilirsek, işte o zaman millet olarak yükselmiş olabiliriz. Atalarımızın zamanında yaptığı gibi, Almanya atalarımıza bir armağan olarak verilmedi. Tam tersine, kendisini kendisinden yarattı."
Etiket: Geri alındı
(Son değişiklik reddedilerek DrArdeN sürümüne (175781) tarafından geri dönüldü: Bu söz öncesi ve sonrasıyla var: "Eğer Alman halkını, tarımda ve sanayide kendi azminde, kendi cesaretinde ve kendi sabrında yükseltebilirsek, işte o zaman millet olarak yükselmiş olabiliriz. Atalarımızın zamanında yaptığı gibi, Almanya atalarımıza bir armağan olarak verilmedi. Tam tersine, kendisini kendisinden yarattı.")
Etiket: Elle geri alma
* Yahudilerin büyük adamları, ancak insanlığa ve uygarlığa karşı açtıkları yıkım mücadelesinde büyüklük sıfatını kazanmışlardır.
* Yaşama hakkın mücadele gücün kadardır.
*Kendi emeğimizi, kendi sanayimizi, kendi kararlılığımızı, kendi gücümüzü ve kendi azmimizi ortaya koyabilirsek işte ancak o zaman tekrar yükselebiliriz. Tıpkı atalarımız gibi; Almanya onlara hediye olarak verilmedi, kendileri var ettiler!<ref>https://www.bitchute.com/video/wtSVwzRZYnSj/</ref>
* Yaşamak isteyenler bırakın savaşsınlar ve bu mücadele dünyasında savaşmak istemeyenler, yaşamayı hak etmezler.
* Yaşlı bir insan olarak ölmeyeceğimi biliyorum. Kaybedecek fazla zamanım yoktur. Benim yerimi alanlar, benim kadar enerjik olamayacaklardır. Alınması gerekli, kaderimizi etkileyecek kararları alamayacak kadar zayıf bulunacaklardır. Bu nedenle, yaşadığım süreç içerisinde her şeyi benim yapmam gereklidir.<ref>Heinz Guderian, Bir Askerin Anıları, s. 531.</ref>
6.566

değişiklik

Gezinti menüsü