Kullanıcı mesaj:Evrifaessa: Revizyonlar arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Değişiklik özeti yok
Etiket: 2017 kaynak düzenleyici
Etiket: 2017 kaynak düzenleyici
 
 
:İyi çalışmalar Evrifaessa. Kullanıcı 1-2 sahabeye bakarak Kürtlerin "topluluk" olarak Hz. Muhammed döneminde İslamiyet'i kabul ettiklerini iddia eden ve topluluk olarak İslamiyet'e geçişin aslında Hz. Ömer dönemine denk geldiğini sunan kaynaklarda yazılanları görmezden gelen biri. Üstelik kendi eklediği kaynakları okumuyor. Olay kısaca bundan ibaret. Bildirim için teşekkür ederim. [[Kullanıcı:Vitruvian|<font color="#222000">'''Vitruvian'''</font>]] ([[Kullanıcı mesaj:Vitruvian|mesaj]]) 18.02, 25 Temmuz 2020 (UTC)
 
== HB arşivleri ==
Selamlar Vitruvian, umarım iyisinizdir. Bugün hizmetlilik başvurularının arşivini Vikipedi'ye benzer şekilde, daha okunaklı olacak şekilde değiştirip tek sayfaya detaylarıyla topladım. Dolayısıyla yıl yıl böldüğümüz alt sayfalara artık gerek yok sanıyorum ki. Sizden ricam, [[Özel:ÖnekDizini/Vikisöz:Hizmetlilik_başvurusu/Arşiv/|bu listede]] görülen yıllara bölünmüş tüm alt sayfaları siler misiniz? Hepsi [[Vikisöz:Hizmetlilik başvurusu/Arşiv]] sayfasında toplu bir şekilde var çünkü şu an. İyi vikiler :)--<span style="background:#444;padding:3px 12px;font-size:12px">[[Kullanıcı:Evrifaessa|<span style="color:#fff">evrifaessa</span>]]&nbsp;<span style="color:#FC0">❯❯❯</span>&nbsp;[[Kullanıcı mesaj:Evrifaessa|<span style="color:#fff">mesaj</span>]]</span> 13.40, 23 Ağustos 2020 (UTC)
 
:Merhaba Evrifaessa, iyiyim teşekkürler. Siz de umarım iyisinizdir. Çabanız için sağ olun, silinecek. İyi çalışmalar dilerim. [[Kullanıcı:Vitruvian|<font color="#222000">'''Vitruvian'''</font>]] ([[Kullanıcı mesaj:Vitruvian|mesaj]]) 18.03, 24 Ağustos 2020 (UTC)

Gezinti menüsü