Vikisöz:Hizmetlilik başvurusu/Pivox: Revizyonlar arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Etiket: 2017 kaynak düzenleyici
#: Sevgili Therou, canlılık getirdiysem ne mutlu bana :) tabiki görüşüne saygı duyuyorum ancak hizmetlilik vasfını kendimde görmesem, Viki-Söz/Pedi politikalarından emin olarak haberdar olmasam adaylığımı koymaz -idim. Lakin hizmetlilik vasfı çok değişiklik yapmakla veya yorum yapmakla değil doğru/tecrübeli/fazlaca yanlış olmayan yani vasıflı değişiklik yapmakla belirlenmeli kanaatindeyim. Fakat herkes aynı düşünmek zorunda değil elbette. İyi çalışmalar. [[Kullanıcı:Pivox|Pivox]] ([[Kullanıcı mesaj:Pivox|mesaj]]) 12:35, 21 Ocak 2018 (UTC)
#{{ping|Therou}} ile hemfikirim. [https://tr.wikiquote.org/w/index.php?title=%C3%96zel:Katk%C4%B1lar&offset=&limit=500&contribs=user&target=Pivox&namespace=0&tagfilter=&start=&end= Madde alanında yaptığı katkı sayısı 500'ün altında], aktiflik zamanı 6 Ocak, yani 1 ay dahi olmamış. Hizmetli ihtiyacı var gözüküyor, ancak bu ihtiyaç sebebiyle ilk gönüllü olana bu yetkileri vermek de doğru değil. Kendisi tecrübeli olduğundan bahsetmiş misal. 1 aydan kısa ve 500 değişiklikten az Vikisöz tecrübesi var. Vikipedi profiline baktığımda ise 1 yıl 11 ay önce kayıt olduğunu görüyorum, toplamda da an itibarıyla 811 değişikliği var. Orada beyaz liste kullanıcı grubunda, devriye dahi değil. Vikipedi'de birkaç silinmeye aday sayfa tartışmasında görüş bildirmiş yalnızca, yine tartışma sayfalarında bildirdiği görüş de az. Bu da, kullanıcının politikalara ne kadar hakim olduğunu tespit etmek için yeterli değil (belki hiç hakim değil, belki çok hakim ama bizim bunu bilebilmemiz mümkün değil). Vikisöz'deki katkılatnı inceliyorum, %80'inden fazlası kategori değişiklikleri. Dolayısıyla hizmetli olmasını gerektirecek bir gerekçe bulamıyorum. Katkılarının ise devam etmesi Vikisöz açısından iyi olacaktır.--[[Kullanıcı:Rapsar|Rapsar]] ([[Kullanıcı mesaj:Rapsar|mesaj]]) 19:52, 1 Şubat 2018 (UTC)
#Her ne kadar Vikisöz'ün hizmetli ihtiyacı olduğunu düşündüğüm için olumlu demek gelse de içimden maalesef ben de erken olduğunu düşünüyorum. --[[Kullanıcı:TmY e12|<span style="font;text-shadow: 1px 5px 25px #0af8fc;"><font face="old english text mt" size="2,5" color="red"><b>'''''TmѰ e12'''''</b></font></span>]] <sup> [[Kullanıcı mesaj:TmY e12|<span style="color: brown;">✉</span>]]</sup> 20:03, 1 Şubat 2018 (UTC)
 
=====[[Dosya:Symbol neutral vote.png|20px|Tarafsız]] Tarafsız=====

Gezinti menüsü