"Britney Spears" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
5 bayt kaldırıldı ,  3 yıl önce
imla
(++Kategori)
(imla)
 
== Kaynaksız ==
*Her zaman kuzenimi ararım çünkü biz çok yakınız. Biz kardeş gibiyiz ve biz birbirimize yakınız çünkü annelerimiz de kardeş.
*Her gece bir kitap okurum ve aklım beni strese sokan şeyleri düşünmeyi durdurur.
*Sundance film festivali saçma -, filmleri seyrederken düşünmek zorundasınız.
*Bence hala temiz yaşıyorum. Eve gidip seks partileri vermiyorum. Her zaman olduğum aynı kişiyim ben.
*Dürüst olmak gerekirse biz başkanımızın (George Bush) yaptığı bütün kararlarda ona güvenmeli ve destek olmalıyız, olabilecek şeylere güvenmemiz gerek.
*Bebekliğimde hep radyodan şarkı söyler ve odanın her tarafında sürekli dansederdimdans ederdim.
*SaclarımSaçlarım daha kalın olsun isterdim , ve dişlerimin daha hoş olmasını. Ayaklarım gercektengerçekten cokçok çirkin. Kulaklarım da daha küçük olsun isterdim. Ve burnum da biraz daha küçük olabilir.
*Moralimi bozacak ya da uyumamı engelleyecek bir olay yaşadığım bir günün akşamı, uyumam imkansızdır.
*Kimseye açamadığım üzüntülerim, heyecanlarım var. Sırlarımı şarkı sözü yazarak hayranlarıma açıyorum.
*Ben eskiden aşkın ömür boyu sürebileceğini düşünürdüm, ama artık bu konudaki düşüncelerim çok değişti.Justinden Justin'den sonra anladım ki, insanlar gibi aşk da değişebiliyormuş.
*Bence dünyanın %90'ı gazetelerin ve medyanın son zamanlarda benlebenimle ilgili fazla ileri gittiğine hemfikirdir.
*Sanırım her zaman kendim gibi olmaya devam edeceğim; ama bence her gün değişiyoruz ve kendimizi farklı şekillerde ifade ediyoruz. Ben kesinlikle Anti-Britney değilim. Şimdiye kadar yaptığım her işi seviyorum. Egosu yüksek biri kesinlikle değilim ama o zamanlar böyle hissediyormuşum ki ki öyle davranmışım, o zamanlar inandıklarım bunlarmış ki yapmışım. Bu yüzden kesinlikle geçmişte yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymuyorum.
*Şimdi herkes, dönüp geçmişe bakıyorlarbakıyor ve bana gelip "Önceden sahip olduğun tatlı imajın nereye gitti?" diye soruyorlarsoruyor. Ve benBen de onlara, "O zaman da çok fazla kışkırtıcı olduğumu iddia etmiştiniz." diyorum. Görüyorsunuz, asla kazanamıyorum. Ne yaparsanız yapın, günün sonunda herkesi memnun edemiyorsunuz. Zaten ben de kimseyi memnun etmek için burada değilim.
*Ne kadar mı harikayım? Tatlım ben kendime on üzerinden dokuz verirdim!"
 
{{Vikiler|
11

değişiklik

Gezinti menüsü