Punisher: Revizyonlar arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
9 bayt kaldırıldı ,  5 yıl önce
II. Niveles adlı kullanıcının son değişikliği reddedilerek YiFeiBot sürümüne (140275) geri dönüldü
[kontrol edilmemiş revizyon][kontrol edilmiş revizyon]
k (düzenleme, yazış şekli: bir çok → birçok AWB ile)
(II. Niveles adlı kullanıcının son değişikliği reddedilerek YiFeiBot sürümüne (140275) geri dönüldü)
{{vikipedi|Punisher}}'''Punisher''' (Cezalandırıcı), Gerry Conway, John Romita ve Ross Andru tarafından yaratılan ünlü bir çizgi roman karakteridir. İlk olarak The Amazing Spider-Man'in 129'uncu sayısında (Şubat 1974) ortaya çıkan bir anti-kahramandır.
 
* Belki cehenneme gideceğim, birçokbir çok haketmiş ruhu kaçınılmaz sonuna gönderdim. Cehennemde beni bekliyor olacaklar ve oraya vardığımda benim cennete yollanmış olmamı dileyecekler.
 
* Belki cehenneme gideceğim, birçok haketmiş ruhu kaçınılmaz sonuna gönderdim. Cehennemde beni bekliyor olacaklar ve oraya vardığımda benim cennete yollanmış olmamı dileyecekler.
* Tek başına kaldığında, düşman hatlarının gerisinde, havan desteği, hava desteği olmadan, herhangi bir kurtarma timinin umudu olmadan. Kirli savaşmazsın, kirliyi güzel gösteren şeyler yaparsın.
 
== Punisher Max ==
 
*O yaşlı adamdan, o kadar çok nefret ettiler ki onu ailemin içinden vurdular. Uzilerin ve Berettaların zamanından önce, 9  mm'likler sokakları yönetmeye başlamadan önce, bir yaz gününde, Central Park'ta dünya delirdi.
 
Bir Thompson'du, babalarımızın taşıdıklarından, 45 kalibrelik mermileri ciğerlerimdeki kanı ve nefesi yumruklarken bile sesini tanıyabildim.
 
Ve şimdi, her gece, dışarı çıkıp dünyaya akıl veriyorum.
 
[[Kategori:Kurgusal karakterler]]
 
129

düzenleme

Gezinti menüsü