"Kullanıcı mesaj:Turgut46" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
:::::::Burada bir eksiklik var. Benim kaynaksız sözleri çıkarmam bir dakikamı almıyor, evet. Çıkarılan sözlerin yerine kaynaklı sözlerin eklenmesi saatlerimi alabiliyor. Sen sadece kaynaksız sözleri çıkardığıma dikkat etmişsin, eklediğim kaynaklı sözlere dikkat etmemişsin. [https://tr.wikiquote.org/wiki/Özel:History/Gülmek Bakınız]. --[[Kullanıcı:Turgut46|<span style="color: red;">'''''Turgut46'''''</span>]]<sup> [[Kullanıcı mesaj:Turgut46|<span style="color: red;">✉</span>]]</sup> 22:17, 30 Ocak 2017 (UTC)
::::::::Çünkü hatırladığım kadarıyla "kaynaksız içeriğin çıkarılması" ile ilgiliydi konu. Kaynaklı içerik ekleyen aktif 2-3 kişi varsa, onlar biziz zaten tartışmasız. Deneyimli bazı kullanıcıların vaktiyle eklediği içerikler ve kaynak kullanılmadan çevirilen katkılar da arada kaynayıp gidiyor. O nedenle biraz bile olsa Google'dan veya başka türlü imkan varsa araştırmak gerekebiliyor. Her defasında yapılacak diye bir şey de denemez. Çünkü bazı maddeler var ki sözlerin sallanarak eklendiği ayan beyan ortada duruyor. Kontrol ettiysen Vikipedi'deki ve buradaki katkılarımı görüyorsundur, temel olarak içeriğe yoğunlaşıyor ve detayda kalacak politika teklifi vb. gibi meselelere takılmıyorum. Mecbur kaldığım için böyle davranıyorum, çünkü Türkçe projelerdeki durumun birçok açıdan sıkıntılı olduğunu görüyorum. Çok daha acil çözülmesi gereken meseleler varken başka şeylere takınıldığında mutlaka ki bu sebepten ötürü tepki gösteriyorum. İnşallah bir gün anlarsın beni tam olarak. [[Kullanıcı:Vitruvian|<font color="#222000">'''Vitruvian'''</font>]] ([[Kullanıcı mesaj:Vitruvian|mesaj]]) 22:39, 30 Ocak 2017 (UTC)
:::::::::Daha önce de söyledim: illa ki mevcut sözler kaynaklandırılacak diye bir şey, kaynaksız zöleri silip yerine farklı kaynaklı sözler de eklenebilir. --[[Kullanıcı:Turgut46|<span style="color: red;">'''''Turgut46'''''</span>]]<sup> [[Kullanıcı mesaj:Turgut46|<span style="color: red;">✉</span>]]</sup> 12:27, 31 Ocak 2017 (UTC)
4.074

değişiklik

Gezinti menüsü