"Kullanıcı mesaj:Turgut46" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Etiketler: Mobil değişiklik Mobil web değişikliği
::Aynı zamanda birçok farklı sitede de yer alabilen alıntı, söz kapsamındaki şeyleri alıyoruz, kendi yazdıkları bölümleri, spotu vs. değil. Telif konusundan iyi anlayan kimselere konuyu danışmadan bu gibi değişiklikler yapmamız şimdilik iyi olur. İlgimi çeken bir konu olmadı bu, telif konusundan iyi anlayanlar aydınlatabilir bizi de. [[Kullanıcı:Vitruvian|<font color="#222000">'''Vitruvian'''</font>]] ([[Kullanıcı mesaj:Vitruvian|mesaj]]) 23:40, 27 Ocak 2017 (UTC)
:::Sildiğim içeriklerin çoğu aynı siteden alınmıştı. Ben de bir söz hariç diğer sözleri sildim. Belki de hepsini silmeli idik. Birçok farklı siteden yer alması bir şeyi değiştirir mi bilmiyorum, izin alınmış da olabilir. Vikipedi'de bir siteden doğrudan alınmış uzun içerikler komple maddeyi silmeye kadar götürüyor. [[w:Vikipedi:Telif hakları|Belki bu sizi aydınlatabilir]]. --[[Kullanıcı:Turgut46|<span style="color: red;">'''''Turgut46'''''</span>]]<sup> [[Kullanıcı mesaj:Turgut46|<span style="color: red;">✉</span>]]</sup> 00:11, 28 Ocak 2017 (UTC)
 
== Seçilen maddeler ==
*Ana sayfada yer alan "seçilen maddeler" başlığı altındaki konular, kişiler, diziler vs. uzun zamandır değiştirilmediği için hep aynı. Bunların en azından bazılarını yer değiştirerek o kısmı güncellememiz lazım. Hep aynı şeyler kaldı orada. Kaynaklı içerikler arasından önerebileceğin dizi, konulu madde, kişi vs. varsa, bana iletirsen sevinirim. Gözüme çarpan birkaç madde var eklenebilecek düzeyde olan. İyi durumda olanları tespit edip ekleriz, güncellenmiş olur o bölüm böylelikle. [[Kullanıcı:Vitruvian|<font color="#222000">'''Vitruvian'''</font>]] ([[Kullanıcı mesaj:Vitruvian|mesaj]]) 18:50, 28 Ocak 2017 (UTC)
13.185

değişiklik

Gezinti menüsü