"Vikisöz:Günün sözü" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
dzn
k ("Vikisöz:Günün sözü" için koruma düzeyi değiştirildi ([edit=autoconfirmed] (süresiz) [move=autoconfirmed] (süresiz)))
(dzn)
{{Vikisöz:Günün sözü/{{#time:Y/m/d}}}}
Günün sözü sayfaların içeriğinde yer alan sözleri Ana Sayfa'da yayımlama projesi'dir. Kullanılan sözler belirli bir düzen içinde sistemli olarak [[Vikisöz:Günün sözü/Arşiv|arşivlenmekte]] ve işaretlenmektedir.
<span class="plainlinks">[https://tr.wikiquote.org/wiki/Vikisöz:Günün_sözü/{{#time:Y/m/d}} Görüntüle] - [https://tr.wikiquote.org/w/index.php?title=Vikisöz:Günün_sözü/{{#time:Y/m/d}}&action=edit Değiştir] - [https://tr.wikiquote.org/w/index.php?title=Vikisöz:Günün_sözü/{{#time:Y/m/d}}&action=history Geçmiş]</span>
 
----
== Günün Sözünü değiştirmek ==
'''Günün sözü''' sayfaların içeriğinde yer alan sözleri Ana Sayfa'da yayımlama projesi'dir. Kullanılan sözler belirli bir düzen içinde sistemli olarak [[Vikisöz:Günün sözü/Arşiv|arşivlenmektearşivlenmektedir.]] ve işaretlenmektedir.
#[[Ana Sayfa]]'da görünmesini istediğiniz ve değiştirmek istediğiniz söze [[Vikisöz:Günün sözü/Öneriler|öneriler]] sayfasından ulaşabileceğiniz gibi diğer sayfalardan da kullanabilirsiniz.
#[[Şablon:Günün sözü]] sayfasını açarak yeni sözü yerleştiriniz
 
== Kullanılan sözü işaretlemek ==
Kullanılan söz [[Vikisöz:Günün sözü/Öneriler|öneriler]] sayfasından kullanıldıysa bu sayfadan silinmelidir. Kullanıldığı sayfaya gidilerek '''<nowiki>{{gününsözü|kullanıldığı tarih}}</nowiki>''' şablonu konulmalıdır. Örneğin söz 19 Aralıkta kullanıldıysa <nowiki>{{gününsözü|19 Aralık 2007}}</nowiki> şeklinde kullanılmalıdır.
 
[[Kategori:Günün sözü]]
2.078

değişiklik

Gezinti menüsü