"Vladimir Putin" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
469 bayt kaldırıldı ,  6 yıl önce
Doğrulanamayan bir söz ve şablon çıktı.
("Sometimes translation from Russian into English does not reflect the essence of a joke. This was such a case," the Kremlin official said. read more: http://www.haaretz.com/news/kremlin-tries-to-explain-away-putin-s-katsav-rape-joke-1.202938)
(Doğrulanamayan bir söz ve şablon çıktı.)
*Rusya seçimini [[demokrasi]]den yana yapmıştır. 14 yıl önce, [[özgürlük|özgürce]], dışardan hiçbir gücün etkisinde kalmadan, bu hüküm kendi tasarrufundadır, kendi insanlarının, kendi yurttaşlarının tasarrufundadır. Bu bizim son seçimimiz, ve geriye dönmeyeceğiz. Geriye dönüş olamaz. Ve Rus halkının seçimi bunun garantisidir. Hayır, dışardan bir garanti düşünülemez. Bu imkansızdır. Bu günün Rusyası için böyle bir şey düşünülemez. Rus toplumunun yapısı gereği totaliterizmin hiçbir çeşidi düşünülemez.
::2005 yılında Slovakya'da [[George W. Bush|Başkan Bush]]'la basın konferansına katıldığında
*''' Sovyetler Birliğini geri getirmek istemeyen birisi kalpsizdir. Ama Sovyetler Birliği'ni yıkıldığı anda ki durumunu geri getirmek isteyen beyinsizdir.
 
Orijinali: «Тот,кто не хочет вернуть Советский Союз,не имеет сердца,но тот,кто хочет вернуть его в том виде,в котором он развалился,не имеет мозгов»'''
''Kaynak: http://cont.ws/post/72238''
* İlk vuran sen olacaksın ve öyle şiddetli vuracaksın ki, rakibin bir daha ayağa kalkamayacak.
* '''İslamın aşırı radikal ve terörü alet olarak seçen türlerine karşıyız. Dini kullanarak terör yapan gruplar bizde de var. Çeçenistan bunun en açık örneği. Din bayrağı altında bazı güçler Kuzey Kafkas jeopolitikasını değiştirmeye çalışıyor. Rusya'nın bu girişimlere yanıtı bu nedenle sert olmuştur.'''<ref name="Hurriyet"/>

Gezinti menüsü