Stephen King: Revizyonlar arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
18 bayt kaldırıldı ,  6 yıl önce
k
yazım düzeltme, değiştirildi: hiç bir → hiçbir AWB ile
(Küçük düzenlemeler...)
Etiketler: Mobil değişiklik Mobil ağ değişikliği
k (yazım düzeltme, değiştirildi: hiç bir → hiçbir AWB ile)
* Kitaplar en mükemmel eğlencedir: reklam yok, pil yok, para gerektirmez. İnsanlar o ölü anlar için neden kitap taşımazlar anlamam.
* Rüzgarın değişimini önceden gören adam rüzgar gülü değil, yel değirmeni yapmalıdır.
* Elimizden ne geliyorsa onu yapabiliyoruz ve bununla yetinmek zorundayız... Beğenmesek de alışmamız gerekiyor. Yitirilen hiç birhiçbir şey yoktur, Sarah. Bulunamayacak hiçbir şey.
Çağrı
 
* Johnny'nin aklına üç dilek tutan yaşlı çift geldi. Masala göre yaşlı karı koca önce yüz sterlinleri olsun istemişler. Ama değirmende olan bir kaza sonucu oğulları ölmüş. Değirmen bozularak yüz sterlin tutarında hasar olmuş. Sonra yaşlı kadın oğlunun acısına dayanamayıp geri gelmesini istemiş... ve kapıyı açıp da bakınca oğlunu mezarından çıkmış korkunç durumuyla karşısında bulmuş. Son hakkı yaşlı adam kullanıp oğlunu geri göndermiş. Weizak'ın dediği gibi bazı şeylerin yitik kalması daha iyi oluyordu.
Çağrı
 
* Geri dönüp baktığımızda en net gördüğümüz şeylerden biri aptallığımız değil midir? Bir diğeriyse kaçırılan fırsatlardır..
* ''Bayan, başına bu kadar dert açtığım için üzgünüm. İşler çığırından çıktı. Ben artık evime dönüyorum. Hikayemi aldım. Zaten buraya onun için gelmiştim. Adı ''Crawford Mile'' Ve olağanüstü bir eser'.
Saygılar,
John Shooter ( Gece Yarısını 2 Geçe )
 
* Oysa zaman değişkendir. Bir saat her zaman bir saat sürmez. Uyuyamadığınızda, görebileceklerinizden korktuğunuz için başınızı çevirip bakamıyorsanız saatler uzar. Zaman keskin dişlerini beyninize geçirir. ( Doktor Uyku )
 
* Oysa zaman değişkendir. Bir saat her zaman bir saat sürmez. Uyuyamadığınızda, görebileceklerinizden korktuğunuz için başınızı çevirip bakamıyorsanız saatler uzar. Zaman keskin dişlerini beyninize geçirir. ( Doktor Uyku )
* Gerçekten yapman gerektiğinde, her şey uzaktan göründüğünden çok daha zordur. O zaman tıkanıp kalırsın. Gerçekten yapman gerektiğinde. ( O )
* Galiba anayoldan ayrılınca biraza tuhaf evler görmeye hazırlıklı olmalısınız.
* Şans, kötü bir şakaydı. İyi şans bile sadece kötü şansın süslenmiş haliydi. ( Karanlık Öyküler )
* Mizah, neredeyse her zaman makyaj yapmış öfkedir sanırım.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
{{Vikiler|
1.751

düzenleme

Gezinti menüsü