"Veganlık" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
556 bayt eklendi ,  6 yıl önce
düzenleme özeti yok
(Removing "StevenBestLondon.jpg", it has been deleted from Commons by INeverCry because: Per c:Commons:Deletion requests/OTRS ticket 1011940 - Animal Liberation Front.)
== A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada ==
*Masum inekleri ve diğer hayvanları öldürüyorsunuz, ama tabiat intikamını alacak. Yalnızca bekleyin. Doğru vakit geldiğinde, tabiat tüm bu ahmakları toplayıp katledecek. Bitti. Kendi aralarında savaşacaklar; Protestanlar ve Katolikler, Rusya ve ABD, şu ve bu... Bu sürüp gidiyor. Neden? Çünkü bu tabiatın yasasıdır. Kısasa kısas. 'Öldürdünüz, şimdi birbirinizi öldürün'.
 
== Aymeric Caron ==
*Çok yakın bir zamanda artık et tüketmeyeceğiz. Her yıl, kendimizi beslemek için 60 milyar [[hayvan]]ı öldürmeye bir son vereceğiz. İlkin, gezegenimiz bunu bize emrediyor: 2050 yılında 10 milyar nüfusa ulaşacağız ve yeryüzü ve su kaynaklarımız [[Karnizm|karnist]] bir beslenmenin devam ettirilebilmesi için yetersiz kalacak. Fakat, ekonomik ve ekolojik sebeplerin ötesinde, bitki özlü beslenmeye geçiş [[evrim]]imizin yeni basamağını oluşturacak. <ref>No Steak- Nouvelle Phase de Notre Évolution</ref>
 
==[[Bill Gates]]==
1.397

düzenleme

Gezinti menüsü